ново
Органски чај - Мајчина душица 20 x 1,5 g

Органски чај - Мајчина душица 20 x 1,5 g

85.00ден.

нов

Органски чај - Мајчина душица
филтер дуплекс 20 x 1,5 g

5 ставки

има на залиха

за споредба

Зар има нешто повеќе да се каже за билка која ја нарекуваат “мајчина душичка”? Ја спакувавме во напивка која стоплува, оставајќи чувство на близина која ви годи. Силна мирисна нота и слаткасто-разладувачки вкус кој едноставно . . . ќе ве остави во добро расположение.

Како најдобро да го “доживеете” чајот: убаво е да прегрнувате, зарем не? Уживајте во органскиот GOOD NATURE чај од мајчина душица, заедно со вашата
најблиска “душа”.

нема прегледи од клиенти во моментот

напиши преглед

Органски чај - Мајчина душица 20 x 1,5 g

Органски чај - Мајчина душица 20 x 1,5 g

Органски чај - Мајчина душица
филтер дуплекс 20 x 1,5 g

поврзани производи