ново
Органски чај - Нане 20 x 1,5 g

Органски чај - Нане 20 x 1,5 g

85.00ден.

нов

Органски чај - Нанефилтер дуплекс 20 x 1,5 g

5 ставки

има на залиха

за споредба

Подготвен да ги поттикне вашите сетила за мирис и да ги открие тајните на етеричните масла, со кои е особено богат листот од Mentha. Неверојатно богато буке од миризливи ноти кои ве релаксираат, разладуваат и успокојуваат од секојдневните грижи.

Како најдобро да го “доживеете” чајот: оставете ги филтер - кесичките да отстојат десеттина минути во врела вода, при што садот во кој го приготвувате чајот да остане покриен. Може да додадете и малку лимон.

нема прегледи од клиенти во моментот

напиши преглед

Органски чај - Нане 20 x 1,5 g

Органски чај - Нане 20 x 1,5 g

Органски чај - Нанефилтер дуплекс 20 x 1,5 g

поврзани производи