имунитет 

имунитет

има % производи
по страна
0 прегледи
176.00ден.

Состав 1 капсула содржи: витамин А (во форма на ретинил палмитат) – 500 µg (1667 IU) витамин Д3 (холекалциферол) – 10 μg (400 IU)

0 прегледи
52.00ден.

АЛКАВИТ витамин Ц за деца Состав аскорбинска киселина 50 mg Фармацевтска форма таблети

0 прегледи
840.00ден.

Додаток во исхраната со витамин Ц и природен Имуноглукан во облик на сируп (120 мл)- помага во природната одбрана на организмот

0 прегледи
300.00ден.

Состав Хидроксипропилметил целулоза (E464), Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103), малтодекстрини, боја: титаниум диоксид (Е171).

0 прегледи
840.00ден.

Imunoglukan®, витамин Ц (калциум Л-аскорбат), цинк (цинк цитрат), средства против згрутчување (магнезиум стеарат и микрокристална целулоза), капсула (хидроксипропилметил целулоза), бои (комплекс хлорофилин-бакар, титан диоксид). Капсулата е од растително потекло.

приказ на % - %2 од 3% ставки