витамини за деца 

витамини за деца

има % производи
по страна
0 прегледи
280.00ден.

Состав Една таблета содржи 40 mg природен витамин Ц (во форма на прашок од ацерола).

0 прегледи
176.00ден.

Состав 1 капсула содржи: витамин А (во форма на ретинил палмитат) – 500 µg (1667 IU) витамин Д3 (холекалциферол) – 10 μg (400 IU)

0 прегледи
52.00ден.

АЛКАВИТ витамин Ц за деца Состав аскорбинска киселина 50 mg Фармацевтска форма таблети

0 прегледи
780.00ден.

Со здравјето на децата нема компромис, KINDER сирупот од Doppelherz содржи се што е потребно за нормален раст и развој на најмалите. 12 витамини, 5 минерали + есенцијалната аминокиселина Л-Лизин

0 прегледи
650.00ден.

ФЛОРАДИКС® Тоник со железо 250мл Железо во форма на ferrous gluconate.

0 прегледи
650.00ден.

ФЛОРАДИКС® КИНДЕРВИТАЛ за деца 250 ml Содржи: калциум, хербални екстракти, 9 витамини и мешавина од овошни концентрати.

приказ на % - %2 од 3% ставки