настинка и грип 

настинка и грип

има % производи
по страна
0 прегледи
280.00ден.

Состав Една таблета содржи 40 mg природен витамин Ц (во форма на прашок од ацерола).

0 прегледи
142.00ден.

БлокМАКС за деца® Состав 5 ml (мала лажичка) суспензија содржи 100 mg ибупрофен. Фармацевтска форма Суспензија со карактеристичен вкус и мирис на кајсија.

0 прегледи
176.00ден.

Состав 1 капсула содржи: витамин А (во форма на ретинил палмитат) – 500 µg (1667 IU) витамин Д3 (холекалциферол) – 10 μg (400 IU)

0 прегледи
52.00ден.

АЛКАВИТ витамин Ц за деца Состав аскорбинска киселина 50 mg Фармацевтска форма таблети

0 прегледи
840.00ден.

Imunoglukan®, витамин Ц (калциум Л-аскорбат), цинк (цинк цитрат), средства против згрутчување (магнезиум стеарат и микрокристална целулоза), капсула (хидроксипропилметил целулоза), бои (комплекс хлорофилин-бакар, титан диоксид). Капсулата е од растително потекло.

0 прегледи
490.00ден.

АЛПЕНКРАФТ® 250 ml Растителен сируп од мед и етерични масла.

0 прегледи
180.00ден.

Состав: сахароза, гликоза, лимонска киселина, арома-жалфија, еукалиптусово масло, карамел Е 150c, вода.

0 прегледи
180.00ден.

Состав: сахароза, гликоза, арома-липов цвет, мед, карамел Е150c, гарденија екстракт, вода

приказ на % - %2 од 3% ставки