коски и зглобови 

коски и зглобови

има % производи
0 прегледи
950.00ден.

Curcuma longa е растение кое личи на ѓумбирот и било употребувано во aјурведската наука за здравјето на човекот со векови наназад. Но, во последните неколку години невообичаените особини на curcumin-от научно се докажуваат и се зголемува употребата на оваа билка.

0 прегледи
950.00ден.

Ехинацеа е 100 % природен производ, чист 500 милиграмски екстракт од билката Andrographis paniculata. Оваа билка помага за одржување на здрав црн дроб и го поддржува варењето и прочистувањето на телото. Ја поддржува одбраната на телото, имунолошкиот систем и помага за одржување на нормално ниво на шеќер во крвта. Го поддржува метаболизмот на гликозата.

0 прегледи
950.00ден.

Ова е мешавина од уникатни билки опишани во Ајурведата . Ова е чиста билкина мешавина без дополнителни хемикалии.

0 прегледи
950.00ден.

Кишорe гуггул е Ајурвдска мешавина која содржи природни билки за прочистување на организмот (цревата, крвта и ткивата) и како дел од овој природен производ се и Харитаки и Гилој.

0 прегледи
3,000.00ден.

Состав: Активни компоненти: Биоактивен хидролизиран колагенски пептид.Адитиви: Вода, ацидулант, (цитрична киселина), малт екстрат, витамин Ц, арома, Калиум сорбат, вештачки засладувачи (ацесулфам-калиум, натриум цикламат, сукралоза).

приказ на % - %2 од 3% ставки